У кінотеатрі «Оскар» відбулась гала-прем'єра фільму «Одіссея»

Gulliver

кінотеатрі «Оскар» відбулась гала-прем'єра фільму «Одіссея»

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 26 грудня відбулась гала-прем'єра наймасштабнішого пригодницького проекту сучасного французького кіно - пригодницького байопіку легендарного Жака-Іва Кусто «Одіссея». Знімальній групі стрічки, яка практично повністю відмовилась від комп'ютерної графіки, частково довелося повторити експедиційний шлях Кусто: Південна Африка, острови Середземного моря. «Одіссея» - перша ігрова картина, яка знімалася в Антарктиді.

Першими в Україні стрічку про капітана-легенду побачили Дмитро Ступка, Дмитро Комаров, Олег Собчук, Олексій Дівєєв-Церковний, Римма Зюбіна, Анатолій Матешко, Власта Шовковська, Ілля Кваша, Юрій Марченко і Катя Тейлор, В'ячеслав Соломка, LiLu, Олексій Нілов, Аліса Якубович, фронтмен групи «Вагоновожаті» Антон Слєпаков і інші гості. Настрій вечора створювали коктейлі від ТМ Finlandia. Своєрідним дрес-кодом заходу стали червоні шапки, подібні до тієї, яку знаменитий океанолог носив, практично не знімаючи.

Про фільм

Історія героя, який відкрив людству «другий космос». Його експедиції надихнули мільйони. Його головна подорож залишилась таємницею. Першопроходець. Мрійник. Бунтар. Легендарний Жак-Ів Кусто: його корабель, його відкриття, його справжня Одіссея.