У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 31 січня відбулася гала-прем'єра епічного фентезі «Велика стіна».

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 31 січня відбулася гала-прем'єра епічного фентезі «Велика стіна».

Першими в Україні найдорожчий фільм в історії китайського кінематографа побачили Зоя Литвин, Санта Дімопулос, Юлія Кавтарадзе, Дмитро Ступка та Поліна Логунова, Василь Бондарчук, Світлана Тарабарова, Ната Сміріна (Pur:Pur), Олег Собчук (СКАЙ), Наталка Карпа, Тала Калатай, Олег Панюта, Анатолій Анатоліч, Вінченцо Барба, Алла Мартинюк, Олексій Залевський, Даша Коломієць, Ілля Кваша, Ігор Обухівський, В'ячеслав Соломка та інші гості. Настрій вечора створював один з найпопулярніших брендів віскі в світі Jack Daniels.

Перед глядачами постала картина, автори якої в фентезійно-фантастичному ключі спробували відповісти, для чого ж була споруджена Велика Китайська стіна. Режисер Чжан Імоу каже, що у фільмі, як і в багатьох інших фентезі-стрічках, присутні монстри: «Однак головна відмінність полягає в тому, що на їх створення нас надихали ті фантастичні істоти, що описуються в китайській культурі. Ми хочемо, щоб глядачі повірили в реальність цих подій, адже, крім наявності цих самих чудовиськ, всі події, які будуть показані у фільмі, підкріплені науковими чи історичними дослідженнями ».

Про фільм:

Для чого побудували Велику китайську стіну? 8851 кілометр і 1700 років людських страждань, крові, поту, болю і смертей. Але ще в давні часи вона виконувала дуже важливу місію. Двоє найманців прийшли в далекі землі Піднебесної імперії, щоб дістати найпотужнішу зброю у світі. Але те, що вони там побачили, шокувало їх - Велика стіна захищала весь світ від вторгнення тисяч жахливих створінь. Навіть найпотужніша зброя не завжди допомагає в боротьбі з цими монстрами. У цій війні не повинно бути найманців, а повинні бути люди.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Велика стіна» стартує з 2 лютого.