У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 26 квітня відбулася гала-прем'єра науково-фантастичного фільму «Сфера»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 26 квітня відбулася гала-прем'єра науково-фантастичного фільму «Сфера».

Екранізацію однойменного світового бестселера Дейва Еггерса, який преса охрестила «книгою-пророцтвом», першими в Україні побачили Гайтана, Ігор Кондратюк, Володимир Нечіпорук, Віктор Андрієнко, Григорій і Христина Решетнік, Анатолій Анатоліч з дружиною Юлією, Соломія Вітвіцька, Світлана Тарабарова, Анна Добриднєва, Жан Беленюк, Данило Бєлих, Наталка Карпа з чоловіком Євгеном Тереховим, Анатолій Ярема, дует Анна-Марія, Алекс Захарчук, учасниці шоу «Голос країни» Марта Адамчук та Ірина Гросу, Роман Міхно та інші гості.

Продюсерами «Сфери» виступили Ентоні Брегман і Гарі Гоецман, в послужному списку котрих такі фільми, як «Вічне сяйво чистого розуму», «Мовчання ягнят» і «Прихована краса». Письменник Дейв Еггерс також створював сценарії для фільмів «В дорозі» Сема Мендеса, «Там, де живуть чудовиська» Спайка Джонса, розробив сюжет фільму «Земля обітована» Гаса Ван Сента і написав сценарій до «Голограма для короля». А його роман-антиутопію «Сфера» порівнюють з творами Джорджа Оруелла і Олдоса Хакслі.

Головні ролі в «Сфері» виконали Емма Уотсон (серія фільмів про Гаррі Поттера, «Красуня і чудовисько») і Том Хенкс («Форрест Гамп», «Ізгой»). Також фільм став останнім для Білла Пекстона, відомого за стрічками «Термінатор», «Чужі», «Титанік», «Грань майбутнього». Актор помер у лютому 2017 року.

О фильме:

Дія фільму відбувається у недалекому майбутньому. Мей влаштовується на роботу до глобальної інтернет-компанії «Сфера», яку очолює гуру соціальних медіа Еймон Бейлі. Засновник «Сфери» помічає талановиту співробітницю й запрошує її взяти участь у проривному експерименті, що покликаний перевернути уявлення мільярдів людей про можливості індивіда і межі особистої свободи. Незабаром Мей має дізнатися про компанію-гіганта Силіконової долини правду, яка поставить дівчину перед складним вибором. Від вчинків та сміливості Мей залежатиме доля її друзів, близьких і всього людства.