У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 20 грудня відбулася гала-прем'єра анімаційної комедії «Ваяна»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 20 грудня відбулася гала-прем'єра анімаційної комедії «Ваяна».

Першим в Україні нову роботу творців фільмів «Зоотрополіс» і «Крижане серце» побачили актори «Дизель-шоу» Єгор Крутоголов та Євген Сморигін з сім'ями, Дмитро Ступка та Поліна Логунова, Олег Панюта, Андрій Федорів та Ярослава Гресь з дітьми, екс-солістка Nikita Юлія Кавтарадзе, Соломія Вітвіцька, актриса і телеведуча Валентина Хамайко, Олена Гайваненко-Кіперман з дочкою, дизайнер Христина Бобкова, співачка Тетяна Решетняк та інші гості.

Також захід відвідав співак і лідер гурту ТНМК Олег Михайлюта, який став українським голосом напівбога Мауї в «Ваяні», з сином. В оригіналі цей персонаж говорить голосом зірки світового масштабу Двейна Джонсона. На головну роль дорослої Ваяни була запрошена Маргарита Мелешко - учасниця шоу «Голос країни».

Про фільм:

Безстрашна Ваяна, дочка вождя маленького племені на острові в Тихому океані, більш за все мріє про пригоди і вирішує відправитись в небезпечну морську подорож. Разом з колись могутнім напівбогом Мауї їм належить перетнути океан, битися зі страшними чудовиськами і зруйнувати древнє закляття.