У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 15 березня відбулася гала-прем'єра романтичного фентезі "Красуня і Чудовисько".

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 15 березня відбулася гала-прем'єра романтичного фентезі "Красуня і Чудовисько".

Першими в Україні ремейк анімаційного фільму 1991 р побачили донька Ольги Фреймут Злата, Світлана і Софі Євдокименко, Єлизавета Юрушева з сином Даніелем, Олександр Скічко, Василиса Фролова, Анатолій Анатоліч з дружиною Юлією, Анна Добриднєва, Юлія Кавтарадзе, Тетяна Богдан, Надя Шаповал, Анна Завальська, глава Держкіно Пилип Іллєнко, Олексій Прищепа, Оксана Пекун, Микола Матросов, Світлана Катренко, Катя Гуменюк (екс-Ассоль), Олексій Мартиненко та Олена Жігарева (група On I Ona) та інші гості. Партнерами заходу виступили VogueUA, ELSY, SweetBook, NinaRicci.

На відміну від фільмів «Аліса в країні чудес» (2010), «Малефісента» (2014 року) і «Попелюшка» (2015), цей фільм - ближчий до оригіналу ремейк анімаційного фільму 1991 року, з усіма музичними номерами, за винятком трьох пісень з бродвейської постановки. Крім того при підготовці до фільму було вирощено або придбано близько 1500 троянд, використано більш 8700 свічок у декораціях, а для створення жовтої бальної сукні Белль було витрачено понад 12000 годин роботи.

Про фільм:

Розлючена Чарівниця перетворила принца Адама в огидне чудовисько за те, що той був злим, самозакоханим і грубим. Щоб зняти чари з себе і слуг свого замку, йому необхідно навчитися бути добрим, любити і бути коханим. Відбутися це повинно до того, як з троянди, яку подаровала Чарівниця, впаде остання пелюстка.

У далекому селі живе красива дівчина на ім'я Белль. Одного разу її батько Моріс відправляється на ярмарок, але по дорозі збивається зі шляху. Опинившись в зачарованому замку, він стає полоненим Чудовиська. Белль поспішає батькові на допомогу.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» романтичне фентезі «Красуня і Чудовисько» стартує з 16 березня.