У кінотеатрі «Оскар» (МФК Gulliver) 19 вересня відбулася гала-прем'єра фільму «Квадрат» - переможця 70-го Каннського кінофестивалю

Gulliver

Першими сатиричну комедію Рубена Естлунда побачили Ірина Данилевська та Володимир Нечипорук, учасниця групи «НеАнгели» Віка, Василіса Фролова, Світлана Тарабарова, Пилип Іллєнко, Валентин Васянович, Костянтин Дорошенко, Анна Завальська, Олексій Гладушевський, Яна Алтухова, Олена Мусієнко, Юрій Марченко, В'ячеслав Соломка, Марія Орлова, Олексій Прищепа та інші гості.

Квадрат», за словами Педро Альмодовара, який очолив журі цьогорічного Каннського фестивалю, – це «дотепна розповідь про найгіршу диктатуру з усіх можливих – диктатуру політкоректності». Головні ролі у фільмі «Квадрат» виконали данський актор Клас Бенґ, володарка премії «Золотий глобус» і зірка серіалів «Безумці» й «Розповідь служниці» Елізабет Мосс, а також Домінік Вест, відомий глядачам за серіалом «Дроти». Роль людини-мавпи, зображеної на постері «Квадрата», зіграв Террі Нотарі, відомий каскадер і тренер захоплення руху – його можна побачити в образі різноманітних істот у фільмах «Аватар», «Гобіт», «Планета мавп» і «Конг: Острів черепа».

Про фільм:

Крістіан працює куратором музею сучасного мистецтва. Одного разу у нього крадуть телефон і гаманець. Вистеживши апарат через додаток, Крістіан вирушає на своїй модній Теслі вершити справедливість у бідний район Стокгольма. Він розпихає по поштових скриньках надруковане попередження «Я знаю, що ти вкрав мій телефон і гаманець» і називає місце, куди необхідно повернути речі. Герой не розраховує на успіх, але також не розраховує й на інші події, що чекають на нього попереду.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Квадрат» стартує з 21 вересня.