У кінотеатрі «Оскар» (МФК Gulliver) 16 серпня відбулася гала-прем'єра анімаційної комедії «Емоджі Муві»

Gulliver

Захід пройшов за участю зірок дубляжу: Олі Полякової, яка відвідала прем'єру разом з дочками Машею та Алісою, і Антона Савлєпова (фронтмена групи «АГОНЬ») Також на червоній доріжці були помічені Анатолій Анатоліч, Андрій Кіше, Даша Коломієць, Алекс Захарчук, Серж Смолін та Серж Пайє, Олексій Прищепа, дует Анна-Марія і багато інших гостей.

Відома співачка і телеведуча подарувала свій голос завжди усміхненій Смайлі: «Я перевтілюся у феноменальну стерву, яка кричить, регоче, пищить і посміхається. Голосу дійсно є де розвернутися, і я намагалася зробити її прикольною. Коли мої діти дізналися, що я дублюватиму роль в «Емоджі Муві» вони були у захваті. Переконана, що результатом залишаться задоволені усі».

Співак і шоумен Антон Савлєпов уперше взяв участь у дубляжі фільму. Йому дісталася роль бармена Троянського Коня. «Через час і простір я віртуально дав п’ять собі малому, бо завжди мріяв озвучити мультик. Мій персонаж справжній могутній кінь, я хлопець дещо скромніших розмірів, але маю м’язистий голос, тому ми доповнили одне одного. В цілому, Кінь нормальний тип, по сюжету він допомагає головним героя вийти зі скрутної ситуації. Приходьте в кіно – буде весело!», - коментує співак.

Про фільм:

У кожному смартфоні існує приховане місто, де живуть всі емоджі - СМСковіль. Дай п’ять, Закоханий котик чи Ану відвали - вони нереально круто передають наші емоції! Нова анімаційна комедія розповість історію Геника – унікального емоджі, який повинен виконати своє призначення у різних додатках смартфона. Та коли настане велика халепа, чи зможе Геник врятувати СМСковіль і всіх його мешканців?