У кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) 27 червня відбулася гала-прем'єра анімаційної комедії «Нікчемний я 3»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) 27 червня відбулася гала-прем'єра анімаційної комедії «Нікчемний я 3».

Захід пройшов за участі Павла Костіцина, Катерини Осадчої і Майкла Щура, які подарували свої голоси персонажам. Також прем'єру відвідали Юрій Горбунов, Ірина Горова з дітьми, Дмитро Ступка та Поліна Логунова, Ярослава Гресь та Андрій Федорів, Валерій Жидков, актори «Дизель Шоу» Євген Сморигін та Яна Глущенко, Ігор Кондратюк, Андрій Кіше з сім'єю, Альона Лавренюк, дизайнер Олена Бурба, Юрій Марченко і Катя Тейлор, Катя Гуменюк (екс-Ассоль), Олексій Прищепа, Алекс Захарчук, В’ячеслав Соломка та інші гості.

Зірки поділилися своїми враженнями від роботи над дубляжем фільму. Так, Павлу Костіцину, який в третій раз подарував свій голос головному герою анімаційної комедії «Нікчемний я 3», довелося озвучувати одразу двох персонажів: Ґру і його брата-близнюка Дрю. А Катерина Осадча продовжила втілювати роль новоспеченої дружини лиходія і багатодітної мами Люсі. Катерина зізналася, що далося їй найважче: «Люсі почала наспівувати, і це я зрозуміла ще в трейлері. Це був найскладніший для мене момент у роботі. Незважаючи не те, що я закінчила музичну школу, я не співала вже останні 15 років». Роль камео приміряв на себе український тележурналіст Майкл Шур, здублювавши телеведучого новин. Він зізнався, що це його перший подібний досвід: «Звичайно, найбільш проблематично для мене було озвучувати персонажа без вусів. Але я впорався!», - зазначає Щур.

Про фільм:

На цей раз у Ґру з'явиться новий противник - Бальтазар Бретт. Колись він був зоряною дитиною, але час минув, Бретт виріс, але залишився одержимий персонажем, якого він грав в 1980-х. Тепер Бретт став одним з найнебезпечніших злочинців. Крім того, Ґру нарешті зустріне свого давно втраченого чарівного, веселого і більш успішного брата-близнюка на ім'я Дрю. Разом вони об'єднаються, щоб провернути ще одне пограбування - вкрасти діамант, який вкрав Бретт.