У кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) 26 квітня відбулася гала-прем'єра мультфільму від творців «Шрека» - «Татко Гусак», із зіркою дубляжу Настею Каменських

Gulliver

Першими стрічку побачили Настя Каменських, Вікторія Смеюха, Анна Добриднєва, Артем Мех, Анна Трінчер, Саша Таб, Олексій Дівєєв-Церковний, Богдан Осадчук, Олег Панюта, Мирослава Ульянина, Роман Міхно, Алла Мартинюк, Ірина Заря, Ілля Кваша, Емма Ді, Андріана, Індіра і багато інших.

Пригощала гостей Sandora


Після серйозної травми крила, невдаха-гусак Пенг тепер не може летіти не південь разом зі своєю зграєю. Та й не дуже-то він їх цінує – більше любить свободу. Доля його звела із двома маленькими каченятами Чи і Чао, які хочуть знайти своїх батьків. Пенг довелося взяти цих крихіток під свою опіку. Найбільше гусак боїться, що хтось дізнається про травму, адже тоді він стане легкою жертвою. Разом трійка повинна пройти багато, перетерпіти неймовірні пригоди, побачити гори, озера і ліси. Каченята вважають Пенга за свого прийомного батька, а сам гусак повинен навчитися піклуватися про Чи та Чао й урятувати їх від усіх небезпек.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» мультфільм «Татко Гусак» стартує з 3 травня.