Пожежна безпека у кінотеатрі

Dreamtown Gulliver

Друзі!

Ми дбаємо про безпеку кожного нашого відвідувача та завжди працюємо над підвищенням її рівня. Ще на етапі будівництва кожного кінотеатру «Оскар» ми інвестували значні кошти у протипожежні системи та продовжуємо їх удосконалення.

До вашої уваги важлива інформація щодо стану протипожежної безпеки в мережі кінотеатрів «Оскар»

1. ОПОВІЩЕННЯ. Оповіщення про надзвичайні ситуації покривають всю територію кінотеатру (зокрема і всі зали, туалети, хол, коридори, дитяча кімната, службові приміщення) через централізовані динаміки, що працюють незалежно від кінотеатральних.

2. ЗАДИМЛЕННЯ. По всій території кінотеатрів встановлено датчики диму та потужні системи димовидалення.

3. ВКАЗІВНИКИ І ПОЗНАЧЕНІ ВИХОДИ. По всій території кінотеатрів є евакуаційна навігація – світлові вказівники, що при вимкненні електромережі працюють на акумуляторах.

4. БЕЗПЕРЕШКОДНІ ВИХОДИ. Усі виходи з залів постійно відкриті, евакуаційні двері обладнані системою АНТИПАНІКА, що дозволяє легко відчинити двері навіть у натовпі. З кожної точки кінотеатру є мінімум два альтернативних проходи до евакуаційних сходів.

5. ВОГНЕГАСНИКИ. Кожен вихід з кінозали кінотеатру обладнано протипожежною шафою з вогнегасниками та пожежними гідрантами. Такі шафи також встановлено по всьому периметру кінотеатрів.

6. ВОГНЕТРИВКЕ ПОКРИТТЯ. Зали оброблено протипожежною речовиною, що знижує горючість матеріалів і поверхонь.

7. СИСТЕМА ГАСІННЯ. По всій території кінотеатрів (в усіх залах, холах та службових приміщеннях) встановлено систему спринклерного гасіння пожежі, що спрацьовує при займанні.

8. НАВЧЕНИЙ ПЕРСОНАЛ. Усі наші співробітники пройшли тренінги з пожежної безпеки та евакуації відвідувачів у разі надзвичайного стану. Ці тренінги є регулярними та системними для нашої кіномережі з дня її створення.

9. ПЛАНОВІ ПЕРЕВІРКИ ОБЛАДНАННЯ. Все протипожежне обладнання кінотеатрів проходить планові перевірки згідно з усіма нормативами та випробування що три місяці.

До зустрічі у нашій кіномережі ( ТРЦ Gulliver та ТРЦ Dream Town).