Кінобранч з Поліною Логуновою

Dreamtown Gulliver

У День захисту дітей, 1 червня, в мережі кінотеатрів «Оскар» стартував перший «Кінобранч» з Поліною Логуновою. Разом з актрисою, healthy & beauty блогером молоді мами змогли в невимушеній обстановці поділитися досвідом материнства, обговорити питання краси, здоров'я, поговорити про повернення форми після пологів і як освоїтися в новому статусі мами.

В кінці, гості великою компанією вирушили на перегляд спекотної комедії з Емі Шумер – «Красуня на всю голову». Фільм йшов зі зниженим рівнем звуку, що дозволило дивитися кіно навіть з немовлятами.

«Впровадження нового формату ранкових сеансів для молодих мам – важлива частина нашої стратегії розвитку. Серії Кінобранчів – не просто сеанси зі зниженим рівнем звуку, – це новий формат свята для молодих мам. Що може бути краще живого спілкування матусь, можливості розвіятися і поспілкуватися із зіркою, улюбленим блогером, сімейним психологом. При цьому ще отримати приємні подарунки від партнерів, в той час як діти будуть зайняті іграми з аніматорами. Надалі ми плануємо проводити такі кінобранчі на постійній основі, а вартість участі дорівнюватиме ціні ранкового квитка в кіно» – розповіла директор з маркетингу мережі кінотеатрів «Оскар» Олександра Новікова.

«Ми вдячні нашим партнерам Danone Ukraine, Woman Magazine, Kimberli Jewelery і Piel Cosmetics за атмосферу, а також смачні і гарні подарунки для наших гостей».