Хелловін веселий та жахливий

Dreamtown Gulliver

1 листопада мережа кінотеатрів "Оскар" (ТРЦ Dream Town і ТРЦ Gulliver) запрошує дітей та їхніх батьків відсвяткувати разом улюблене свято всіх дітей – Хелловін та подивитися мультфільм "Монстри на канікулах" про Дракулу, Франкенштейна і всіх-всіх-всіх. Спеціально для юних відвідувачів в цей день все найстрашніше і страшенно цікаве: ексклюзивні матеріали мультфільму "Монстри на канікулах-2" (прем'єра в 2015 році), тематичні майстер-класи, малювання кольоровим піском, конкурси та ліцензійні іграшки серії "Монстри на канікулах" у подарунок. Робіть веселі фото із героями "Сімейки монстрів" та вигравайте призи у конкурсі на кращого привида.

Початок програми о 13.00.
Спеціальний показ "Монстрів на канікулах" - 16.10 (ТРЦ Gulliver), 16.30 (ТРЦ Dream Town).
Нагадуємо, що всі школярі отримують знижку в 25% при наявності учнівського документа, а дітки до 6 років ходять в кіно безкоштовно, якщо сидять у батьків на руках.
А тих, хто вже виріс і не може з повним правом вважати себе дитиною, запрошуємо в гості в п'ятницю 31 жовтня - на свято справжнього хоррора. Приємні сюрпризи для відвідувачів в костюмах, страшилки і багато хорошого настрою – так страшно весело в кіно вам ще не було.
Нагадуємо, що в Хеллоуіновскій вікенд в "Оскарі" стартує трохи моторошна комедія "Якщо твоя дівчина зомбі". Крім цього, любителі справжніх жахів можуть насолодитися "Прокльоном Анабель"; ті, хто любить фільми, після яких не страшно йти спати оцінять фільми "Лють", "Перш ніж я засну", "Серена" і оскарівський короткометражки. А діти (і дорослі в общем-то теж) будуть раді мультфільмам "Сімейка монстрів" і "Супер Шістка".