Фестиваль Різдвяного кіно - культові вінтажні фільми в "Оскарі"

Gulliver

З 18 по 21 грудня в кінотеатрі «Оскар» в ТРЦ Gulliver пройде святковий фестиваль справжнісінького Різдвяного кіно. Дива трапляються, мрії збуваються, а добро завжди перемагає.

До програми фестивалю увійшли класичні американські новорічні хіти, наповнені Духом Різдва, які роками збирають глядачів усієї планети у кіноекранів. «Диво на 34й вулиці», «Світле Різдво», «Це дивовижне життя» і «Зустрінь мене в Сент-Луїсі» - чотири культових вантажних фільму, що стали втіленням Різдва у всьому світі.

«Світле Різдво» - історія двох ветеранів Другої світової, які вирішують стати кращим співаючим танцювальним дуетом в США. Однойменний хіт "White Christmas" у виконанні Бінга Кросбі, який пролунав у фільмі, став однією з найпопулярніших пісень ХХ століття, потрапивши в книгу рекордів Гіннеса за понад 50 мільйонів проданих синглів.

«Це дивовижне життя» - ще один доказ того, що у Святвечір трапляються дива. Головний герой фільму, не витримавши низки проблем, вирішує вчинити самогубство, але ангел-охоронець допомагає йому побачити, наскільки його життя допомогла іншим людям. Починаючи з 70-х років цей фільм в переддень Різдва в обов'язковому порядку транслюють провідні телеканали США.

«Диво на 34 вулиці» - триразовий володар премії Оскар і дворазовий - «Золотого глобуса», історія про те, як перехожий самотній старий випадково отримує місце Санта Клауса на святковому параді. Так починаються його пригоди.

Відкриє фестиваль класичний мюзикл «Зустрінь мене в Сент-Луїсі» з Джуді Гарленд. Цей новорічний хіт від Вінсента Мінеллі розповідає про життя в Америці початку ХХ століття. Картина отримала 4 номінації на Оскар, а заголовна пісня Have Yourself a Merry Little Christmas стала різдвяним поп-стандартом.