7 листопада в прем'єрному кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) відбувся допрем'єрний показ детективного трилера «Дівчина у павутинні»

Gulliver

Першими стрічку оцінили Дмитро Ступка, Поліна Логунова, Ігор Кондратюк, Анна Жижа, Катерина Кістень, Сальто Назад, Лавіка, Анна Трінчер, Наталка Карпа, Ірина Заря, група On I Ona, Наталія Кудряшова, Наталія Петрик і багато інших

Партнери прем'єри: Jim Beam і Kenzo

Про фільм:

У світі сучасних технологій дуже цінні ті люди, які вміють зламувати різні системи. Це може принести величезні фінанси та вплив. Хакер Лісбет Саландер якраз є однією з таких людей. Її просить про захист якийсь професор Болдер, який хоче захистити роботу всього свого життя. Крім того, бідоласі також допоможе відомий журналіст Мікаель Блумквіст, який працює в журналі "Міленіум". Ніхто навіть не підозрював у яку небезпеку потраплять всі ці герої. Їм будуть загрожувати дуже розумні кіберзлочинці "павуки". Їх мета – тероризувати Стокгольм і всю Швецію, зокрема Блумквиста та Саландер. Останні ж будуть робити все можливе, щоб цього не сталося.

Український трейлер

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Дівчина у павутині» стартує з 8 листопада