6 кращих українських коротких метрів покажуть на "Каннському вечорі" в "Оскарі" (ТРЦ Gulliver)

Gulliver

6 кращих українських коротких метрів покажуть на "Каннському вечорі" в "Оскарі" (ТРЦ Gulliver)

5 травня о 19:00 в кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбудеться «Каннський вечір» – унікальний захід, під час якого гості першими відвідають прем’єрний показ найкращих короткометражних стрічок українського виробництва, що увійшли до програми Short Film Corner 69-го Каннського кінофестивалю.

У рамках вечора гості зможуть пройтися по червоній доріжці під яскраві спалахи фотокамер, отримати коментарі режисерів, поспілкуватися із зірками кіно та шоу-бізнесу, насолодитися коктейлями, приємною атмосферою і, головне, – найсвіжішими новинками українського кінематографу, на які чекає велике майбутнє.

В цьому році глядачі зможуть оцінити такі фільми:

«Довгі хвилі» – режисер Анастасія Совяк-Круковська розповідає історію кохання у великому місті. Фільм - учасник національного конкурсу кінофестивалю «Молодість». Одну з ролей у фільмі виконав Остап Ступка, саундтрек – українська група O.Torvald.

«Сік граната» – експериментальний фільм, що нагадує про геноцид вірменського народу в 1915 році від одеських режисерів Романа Волчака та Андраніка Давтяна.

«Вибір» – автор та режисер Владислав Климчук показує iсторiї двох чоловiкiв, якi загубились у життєвих обставинах i вимушені зустрітися з наслідками своїх вчинків.

«Коріння» – дебютний фільм Ілони Кочарян оповідає історію старого чоловіка, який лишився своїх рідних на війні, але продовжує жити далі.

«Рокетмен» – режисери Денис Кушнарьов та Дмитро Муленко представляють фільм-сповідь 75-річного чоловіка, який знав не тільки всі зірки на небі, але й відправляв до них головну Зірку того часу.

«Зерно» – режисер Ксенія Бугрімова розповідає історію про дівчину, яка купує в аптеці особливе зерно, з якого планує виростити ідеального чоловіка. Головні ролі виконали Ольга Грішина та Гліб Мацибора.

Подія «Каннський вечір» організована компанією «Кіновир», яка є щорічним заходом, спрямованим на підвищення інтересу до українського кінематографу. Метою «Кіновиру» є розвиток та просування українського кіно шляхом виробництва, дистрибуції та міжнародної промоції.

Після участі у Каннському маркеті, фільми будуть показані в містах України.

Квитки на «Каннський вечір» можна придбати у касах кінотеатру «Оскар».

Місце: пл. Спортивна, 1а, ТРЦ Gulliver, 7-й поверх.

Генеральний інформаційний партнер: Французький інститут в Україні

Генеральний телепартнер: 5 канал

Генеральний радіо-партнер: Просто радіо

Програма заходу:

19:00 – прохід гостей червоною доріжкою, фотосесія, розважальна програма, коктейль

20:00 – показ фільмів, відібраних до Short Film Corner