15 березня, в кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver, 7 поверх) відбулася гала-прем'єра найочікуванішого мультфільму весни - «ЗООТРОПОЛІС»

Gulliver

Вчора, 15 березня, в кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver, 7 поверх) відбулася гала-прем'єра найочікуванішого мультфільму весни - «ЗООТРОПОЛІС».

Першими фільм побачили зірки українського шоу-бізнесу Злата Огневич, яка озвучила одну з ролей у мультфільмі, а також Віктор Бронюк, Сніжана Єгорова, Андрій Кіше, Дмитро Монатік, Ахтем Сейтамблаев, Анатолій Матешко, В'ячеслав Соломка, телеведучі Максим Сікора та Володимир Остапчук і багато інших

Від творців «Заплутаної історії» та «Холодне серце» захоплююча анімаційна пригода в кам'яних джунглях незвичайного мегаполісу! ЗООТРОПОЛІС - сучасне місто тварин, якому немає подібних. І зовсім не важливо, хто ти за видом - від самого слона до останньої землерийки - тут ти можеш стати ким завгодно. І ось в місто прибуває новопризначений офіцер Джуді Гопс - єдиний кролик в поліції, де служать тільки великі авторитетні тварини. Прагнучи довести, що вона чогось варта, Джуді береться за складну справу разом з новим напарником - лисом-пройдисвітом.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» мультфільм «ЗООТРОПОЛІС» стартує 17 березня.