Ніч різдвяного кіно

«Оскар» запрошує на особливу Ніч Різдвяного кіно. Ми покажемо три культових вінтажних фільми, сповнених Духом Різдва, що роками збирають глядачів усієї планети у телеекранів.

«Диво на 34й вулиці», «Це чудове життя» і «Зустрінь мене у Сент-Луїсі» - класичні американські новорічні хіти, що стали втіленням Різдва у всьому світі вперше перекладені українською. Також вас чекає велкам-дрінк від Riga Black Balsam Black Currant!

Всі три фільми, Санта з подарунками, безкоштовні коктейлі і ціла ніч з Духом Різдва дістаються вам за 100 грн. *

Програма заходу:

23:00 - 00:00 150 смачних смородинових коктейлів Purpur з Riga Black Currant, розважальна програма, конкурси та подарунки від Санти, фотосессія на червоній доріжці

00:00 Початок першого фільму «Чудо на 34-й Вулиці»

1:35 - 2:05 Перерва. Робота барів та розважальна програма

2:05 Початок другого фільму «Зустрінь мене у Сент-Луїсі»

3:55 - 4:25 Перерва. Робота барів та розважальна програма

4:25 Початок третього фільму «Це чудове життя»

«Зустрінь мене в Сент-Луїсі»

1903. Алонсо Сміт, успішний бізнесмен, живе зі своєю дружиною Енн, доньками Естер, Тути, Роуз, Агнесс, сином Лоном, примхливим дідусем і служницею. Дочка Роуз кокетує з одним кавалером дому та переписується з іншим, що виїхали в коледж, а Естер заручена з хлопчиком, що живуть в сусідньому будинку. Коли Алонсо отримує підвищення по службі і йому необхідно переїжджати в Нью-Йорк, чого ніхто з членів сім'ї ніяк не бажає, починаються неприємності.

«Диво на 34-ій вулиці»

Під час параду, влаштованого великим магазином в переддень Різдва, актор, який повинен був грати Санта Клауса, виявлений встельку п'яним. Режисер параду, Доріс Уокер, вмовляє перехожого старого Кріса Крінгл зайняти місце Санти. Після успіху параду Крінгл отримує роботу в магазині.

«Це чудове життя»

Джордж Бейлі, власник кредитної компанії у вигаданому американському містечку Бедфорд Фоллс, чесний, чуйний, люблячий чоловік і батько, пригнічений звалилися на нього негараздами і подумує про самогубство. Але небеса відправляють йому на виручку Кларенса, єдиного вільного на той момент Ангела Другого Класу, приємного, доброго, але недосвідченого, ще навіть не заслужив крила. Кларенс покаже Джорджу світ, у якому той не існує.

* 120 грн - вартість квитка в день продажів

Кадри та постери

Ночь рождественского кино Ночь рождественского кино Ночь рождественского кино Ночь рождественского кино

Подробиці

час 450 мин. / 7:30