Ніч кінопрем'єр ХХVII

1 липня кінотеатр «Оскар» (ТРЦ Dream Town) спільно з компанією ANGAR проведе вечірку «Ніч кінопрем'єр XXVII», яка полюбилась багатьом киянам на гостям міста.

Це вже 27 захід подібного формату, але програма і не думає зменшувати обороти! Гостей чекають драйвові треки від DJ Hurst Avenue, FREE-коктейлі на основі Riga Black Currant з його елегантними смородиновим відтінком, можливість отримати кращий подарунок - книгу від всеукраїнської книжкової мережі «Буква» і забути про свої турботи і всюдисущі цифрові технології, насолодившись живим спілкуванням у колі друзів за настільною грою від «Ігромак». Але, звичайно, головною родзинкою вечора стануть відразу три довгоочікуваних кіно хіта:

«День Незалежності: Відродження». Початок в 23:40

Після подій, що розгорнулися у легендарному фільмі "День незалежності" пройшло двадцять років. Людство, використовуючи відновлені технології прибульців і створюючи глобальну оборонну програму, перебуває в повній впевненості у своїй безпеці. Але до своєї остаточної поразки 20 років тому інопланетяни послали в космос сигнал, і тепер в сторону Землі прямує ще більш потужний і численний флот. Чи вдасться врятуватися цивілізації і на цей раз?

«Легенда про Тарзана». Початок в 02:40

Джон «Тарзан» Клейтон III, який був вихований мавпами і виріс серед диких джунглів, давно перебрався в цивілізацію і заслужив репутацію почесного городянина. Але на прохання королеви Вікторії він змушений відправитися в Конго, щоб перевірити стан місцевої гірничодобувної компанії. Те, що постало перед очима Тарзана по прибуттю, змушує його відкинути образ цивілізованої людини і обрушити на ворога первісну мавпячу лють.

«Руйнація». Початок в 05:20

Девіс Мітчелл (Джейк Джилленхол), успішний банкір, не може прийти в себе після загибелі коханої дружини. Будь-яка дрібна неприємність вибиває його з колії. Не зумівши купити шоколадку в торговому автоматі, Девіс починає закидати листами компанію по установці вендінгових апаратів. Але поступово в своїх скаргах він переходить до висвітлення особистих проблеми, на які звертає увагу працівниця служби клієнтської підтримки Карен Морено (Наомі Уоттс). Чи зможе Девіс за підтримки новознайденої подруги створити своє нове життя, повністю зруйнувавши старе?

Початок вечірки - 23.00.

Вхідний квиток - 135 грн.

Купити квитки можна в касі або на сайті »»

Кадри та постери

Ніч кінопрем'єр ХХVII

Подробиці

вік глядачам, що досягли 18 років