Пограбування по-американськи

Якщо ти одного разу переступив закон, то в тебе є всі шанси перетнути межу ще раз. Ти можеш відпустити минуле, але воно нізащо не відпустить тебе.

Можна просити вибачення і каятись. Але в той момент, коли ти зрозумієш, що ніхто насправді не збирається тебе прощати, хоч і дружньо плескає по плечу, ти повернешся до лона злочину. Адже тільки там ти зможеш відчути себе вдома.

Адреналін і жага легких грошей повернуть тобі зброю і змусять натиснути на гачок у вирішальну мить. І саме у цю секунду ти справді зрозумієш, що народився, став і залишишся поза законом.

Кадри та постери

American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist American Heist

Подробиці

рік 2014
країна США, Росія
режисер Сарік Андреасян
продюсер Сарік Андреасян
жанр кримінальний, екшн
бюджет 10 млн USD
вік глядачам, що досягли 16 років
час 94 мин. / 1:34